Szkoła flirtu – warsztaty dla kobiet 14 – 15 lipca

„Ćwiczę codziennie, i rozciąganie, i masowanie, i wzrok, i uśmiech - od paru dni
słyszę same komplementy od innych :). Czyli to działa!"

Wiktoria, 28 lat

"Świetne warsztaty. Każdy może znaleźć w nich coś dla siebie.
Pozwalają odkryć kobietom ich kobiecość, a mężczyznom czuć się bezpieczniej w swojej roli."

Karol, 33 lata

• Chcesz by poznawanie innych stało się łatwe i przyjemne?
  • Chcesz, żeby ludzie zwracali na Ciebie uwagę?
  • Zależy Ci, żeby podobać się płci przeciwnej?
  • Nie chcesz przegapić kolejnych Walentynek?!?

"Niezwykle wartościowa inicjatywa, istnieje szeroka ukryta potrzeba wzbogacenia relacji między ludźmi i płciami o taką wiedzę i doświadczenie. Wszyscy powinni pomyśleć, ile tracą nie posiadając świetnych umiejętności 'flirtowania' lub inaczej mówiąc odwagi i umiejętności wchodzenia w relacje z innymi ludźmi. Polecam."

Zuzka, 55 lat

Zapraszamy na warsztat flirtowania skierowany tym razem DO KOBIET

Szkoła Flirtu dla kobiet czyli stań się boginią!

14 - 15 lipca 2018

Dla kogo?

♂♀ Dla poszukujących miłości singielek

♂♀ Dla kobiet pragnących zwiększyć swoje umiejętności komunikacyjne oraz oddziaływanie na mężczyzn.

♂♀ Dla tych, dla których ważne jest nawiązywanie kontaktów.

♂♀ Dla osób, które interesują się samorozwojem, podwyższeniem swoich kompetencji interpersonalnych.

♂♀ Dla poszukujących odpowiedzi na pytanie „Dlaczego jestem samotna?”.

Korzyści z uczestnictwa:

♂♀ Poznanie podstawowych zasad, którymi rządzi się flirt oraz korzystnego i przyjemnego dla siebie sposobu flirtowania;

♂♀ Większa pewność siebie w sytuacjach flirtowych;

♂♀ Pozytywne spotkanie ze sobą i z innymi;

♂♀ Praca w małej grupie złożonej z życzliwych kobiet.

♂♀ Wypracowanie dobrych reguł flirtowania, które będą pomocne kobietom w nawiązywaniu kontaktów;

♂♀ Zwiększenie świadomości siebie w zakresie komunikacji werbalnej i mowy ciała.

Termin: 14-15 lipca 2018

Miejsce: Warszawa, CUD GROCHÓW, Osowska 84a

Osoba prowadząca: Dorota Szymonik

Koszt: 370zł

Kontakt: fundacja@fundacjalustra.pl , Tel: 504-106-813 - ZAPISY trwają do 01.07.

Dzień 1 – komunikacja niewerbalna:

1. Czym jest flirt i dla kogo?
  2. Jak lubią flirtować kobiety, a jak mężczyźni.
  3. Oczy – spojrzenie wszystko rozpoczyna.
  4. Uśmiech – zaproś do kontaktu.
  5. Język ciała – jak komunikować bez słów?
  6. Praca z ciałem.
  7. Esencja kobiecości - Bądź boginią!

Dzień 2 – poczucie własnej wartości

1. Jak przyjmować komplementy i inne prezenty?
  2. Miłość własna kobiety
  3. Lęk przed bliskością
  4. Kobiecość i męskość - dopełniające się energie
  5. Kochające serce

Osoba prowadząca:

Doro.flirt.mDorota Szymonik - Filozofka dialogu, trenerka rozwoju osobistego, dobrej komunikacji między ludźmi. Na co dzień zajmuje się pracą z głosem i ciałem. Ukończyła Szkołę Wokalną im. J. Wasowskiego oraz podstawowy kurs pracy z głosem metodą Kristin Linklater. Fascynuje ją głos ludzki, zgłębia performatykę głosu.
Działa na rzecz równouprawnienia kobiet i mężczyzn oraz samoświadomości obu płci. Absolwentka: Uniwersytet Wrocławski - muzykologia, Uniwersytet Warszawski - filozofia. Program Pomocy Psychologicznej Gestalt.

Regulamin:

O zagwarantowaniu miejsca na warsztacie decyduje opłata całkowitych kosztów uczestnictwa na konto Organizatora do dnia 01.07.2018 roku. Organizator zastrzega, że tylko w wypadku wycofania rezerwacji na 2 tygodnie przed terminem warsztatu, wpłacone środki zostaną zwrócone w całości. W przypadku rezygnacji z rezerwacji w terminie późniejszym niż 2 tygodnie przed warsztatem organizator zastrzega możliwość zwrotu maksymalnie 75% wpłaconych środków. Rezygnacja na 3 dni i mniej przed warsztatem wiąże się z utratą wpłaconych pieniędzy. W wypadkach losowych obecność na warsztacie można odrobić w kolejnych edycjach, w miarę dostępności miejsc.

Dane do przelewu:

mBank:

26 1140 2004 0000 3102 7747 1741

Fundacja Wspierania Rozwoju Osobistego "LUSTRA", ul. Alternatywy 4 lok. 238, Warszawa

Tytułem: tytuł i data warsztatu oraz nazwisko osoby uczestniczącej